وبلاگ

چمن مصنوعی اتاق کودک

ایمنی همیشه اولویت اول هر خانواده ای برای فرزندان خود است، اما از آنجایی که بچه ها عاشق دویدن و بازی های پرهیجان هستند، ممکن است هنگام بازی با خوردن روی سطحی مانند فرش و یا سرامیک آسیب ببینند؛ در نتیجه فضای بازی کودکان باید بی خطر باشد. علاوه بر ایمن بودن، محیطی که فرزندان شما بازی می کنند باید جذاب بوده و از رنگ های شاد استفاده شود.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی پدل و معرفی انواع آن

پدل Padel نوعی ورزش راکتی به حساب می آید که در چند سال اخیر افراد زیادی به این بازی جذاب و پرهیجان روی آورده، به همین دلیل خرید چمن مصنوعی پدل هم افزایش یافته است. در کشورهای خارجی این ورزش پس از فوتبال، دومین ورزش محبوب در بین افراد محسوب می شود.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی دیواری چیست؟

منظور از چمن مصنوعی دیواری این است که با استفاده از این محصول بتوانیم یک دیوار و یا یک بستر عمودی را پوشش دهیم. در بعضی مقالات، چمن مصنوعی دیواری را با گرین وال مصنوعی(دیوار سبز) اشتباه می گیرند، در صورتی که این دو مورد با یکدیگر تفاوت دارند. چمن مصنوعی یک منسوج تشکیل شده از الیاف چمن مانند است که یک بستر صاف و لطیف را ایجاد کرده و می تواند در بعضی از طراحی ها از آن استفاده کرد
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی پینت بال و معرفی انواع آن

در چند سال اخیر بازی پینت بال به یک فعالیت محبوب آخر هفته ها تبدیل شده که این بازی به دلیل هیجان، ترس و ماجراجویی طرفداران زیادی پیدا کرده است. بازی پینت بال در زمین های تخصصی که پوشیده از چمن است انجام می شود؛ اما با توجه به اینکه شرایط بازی بصورتی است که بازیکنان مدام در حال غلط زدن هستند نیاز به یک زمین صاف، نرم و هموار مانند چمن مصنوعی دارد.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی زمین تنیس

بازی تنیس یکی از ورزش های محبوبی است که سال ها در میان مردم رواج پیدا کرده و مردم به این بازی علاقه مند شده اند. وجود یک زمین تنیس در فضای باغ خانه شما باعث می شود تا تفریحاتی سالم داشته باشید و به راحتی در محیط خود سرگرم بازی شوید. همچنین اگر قصد دارید که یک زمین تنیس حرفه ای راه اندازی کنید و از آن کسب درآمد کنید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای زمین گلف و مینی گلف

میلیون ها نفر بر روی کره زمین، ورزش گلف را به عنوان یک سرگرمی انتخاب می کنند. در کشور ایران نیز در سال های اخیر، ورزش گلف طرفداران بسیاری پیدا کرده است. همان طور که می دانید برای یادگیری و یا انجام حرفه ای هر بازی ورزشی، مواردی مثل زمین بازی استاندارد موثر هستند. زمین ورزش گلف، باید دارای کفپوشی از جنس چمن باشد
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای باشگاه بدنسازی

سالن های ورزشی و باشگاه های بدنسازی، فضاهایی بسیار منحصر به فرد هستند و برای بهره وری هرچه بیشتر آنها نیاز به یک طراحی هوشمندانه دارند. شما می‌توانید به سادگی مقداری تجهیزات ورزشی تهیه کنید، در یک اتاق قرار دهید و آن را باشگاه بدنسازی بنامید، اما برای بسیاری از افراد این سادگی، کافی نخواهد بود.
خواندن این مطلب

ابعاد زمین فوتبال و مینی فوتبال

در این مقاله ابعاد و نسبت های استاندارد طول به عرض زمین فوتبال و زمین مینی فوتبال را بررسی خواهیم کرد. اطلاعات این مقاله از مطرح ترین مراجع فیفا تهیه و ترجمه شده است و در اختیار شما قرار می گیرد.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای محیط کار و اداری

مطالعات و نظرسنجی ها نشان داده است که یک محیط کاری دلپذیر و عالی می تواند روحیه کارکنان را تقویت کند که در نهایت به افزایش بازده و خروجی کلی مجموعه، کمک بسیاری خواهد کرد.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای ویلا

امروزه برای ساکنین شهرهای بزرگ یکی از راه های دور شدن از شلوغی شهر و استراحت کردن بعد از یک هفته شلوغ کاری، گذراندن آخر هفته در ویلایی اطراف شهر می باشد. اگر صاحب ویلا هستید؛ مطالعه این مقاله به شما کمک می کند تا با کاربرد های چمن مصنوعی برای ویلا آشنا شوید.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای تالار و باغ تالار

یکی از کاربردهای بسیار جذاب چمن مصنوعی، استفاده در زیباسازی محوطه تالار و باغ تالار است. استفاده از چمن مصنوعی در زیباسازی تالارها و باغ تالارها، انتخاب هوشمندانه ای برای متمایز نمودن محوطه مذکور از سایر موارد مشابه است.
خواندن این مطلب

چمن مصنوعی برای پاسیو

برخی تصور می کنند که برای ایجاد محوطه سبز، حتماْ به یک فضای بزرگ نیازمندند؛ در صورتی که حتی با داشتن یک بالکن و یا پاسیو کوچک نیز می توان محیطی دلنشین ایجاد کرد.
خواندن این مطلب